Вітаємо Вас Гість | RSS
Реєстрація | Вхід

Темы для Юкоз

Поділитися

Меню сайту

Розпорядок роботи

ІІ семестр: 16.01.2017р. по 26.05.2017р

Канікули та вихідні
07.04 по 18.04/Великдень та весняні свята/
----------
Останній дзвоник
26 травня 2017 р

Форма входу

Категорії розділу
Оголошення [24]

Пошук

Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 123

Друзі сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Статті » Оголошення » Оголошення

Конкурс дитячої творчості «Діти за чисту енергію»

 Загальна інформація:

Черговий раз Агентство організовує Всеукраїнський конкурс дитячої творчості "Діти за чисту енергію". Метою конкурсу є формування енергоефективного світогляду серед дітей та молоді. Ми прагнемо долучити молодше покоління до навчально-практичної діяльності в сфері ефективного використання енергетичних ресурсів, пояснити молоді, чому відновлювані джерела енергії значно безпечніші для навколишнього середовища, ніж традиційні, а також – чому варто заощаджувати енергію вдома.


Девіз конкурсу: "Любиш Україну? Споживай чисту енергію!"


Учасники:

Учасниками конкурсу можуть бути учні загальноосвітніх навчальних закладів. Учасники конкурсу розподіляються на дві вікові групи:

- Перша групи – діти від 6 до 10 років;

- Друга група – діти від 11 до 16 років.


Номінації та вимоги:

На конкурс приймаються роботи у наступних номінаціях: 

- "Малюнки";

- "Поробки – друге життя речей: вироби із пластику та скла".


Для участі у номінації "Малюнки" (малюнок на нижче вказану тематику) конкурсні роботи надсилаються на поштову адресу Агентства (01601, м. Київ, пров. Музейний, 12) у вигляді листів, бандеролей з обов’язковою поміткою "Дитячий конкурс" з використанням послуги пересилання поштових відправлень, що надає Державне підприємство поштового зв’язку "Укрпошта", за рахунок учасників конкурсу (відправника).


Для участі у номінації "Поробки – друге життя речей: вироби із пластику та скла" конкурсні роботи надсилаються до Агентства в два етапи:

1. Фотографії роботи (вигляд прямо, зверху, з права, зліва – всього 4 фотографії) та детальний опис роботи надсилаються в електронному вигляді на електронну адресу: evtushenko@saee.gov.ua;

2. Відібрані Конкурсною комісією роботи надсилаються на поштову адресу Агентства (01601, м. Київ, пров. Музейний, 12) у вигляді посилок, бандеролей з обов’язковою поміткою "Дитячий конкурс" з використанням послуги пересилання поштових відправлень, що надає Державне підприємство поштового зв’язку "Укрпошта", за рахунок учасників конкурсу (відправника). 


Тематика робіт: 

- ефективне використання енергетичних ресурсів;

- використання відновлюваної енергії (енергії сонця, вітру, землі, води).Учасники конкурсу:

У конкурсі можуть брати участь учні, вихованці, слухачі загальноосвітніх навчальних закладів, дитячих будинків та шкіл-інтернатів двох вікових категорій: діти від 6 до 10 років та діти від 11 до 16 років.


Порядок проведення конкурсу:

Конкурс стартує 01 жовтня 2013 року.

Кінцевий термін подачі робіт:

- у номінаціях "Малюнки"  – не пізніше 30 грудня 2013 року;

- у номінації "Поробки – друге життя речей: вироби із пластику та скла" –  попередній відбір до 30 листопада 2013 року, підсумковий етап  до 30 грудня 2013 року.

Підбиття підсумків та нагородження переможців – 20 травня 2014 року.


Підбиття підсумків конкурсу:

Оцінювання робіт та підведення підсумків конкурсу проходитиме з 30 грудня по 20 травня 2014 року.

Оцінюватиме роботи професійне журі, до складу якого увійдуть представники міжнародних організацій, експерти, що працюють у сфері енергоефективності, енергетики та освіти, представники засобів масової інформації. 

Учасники конкурсу отримають дипломи. Переможці  будуть нагороджені цінними призами. Найкращі роботи будуть розміщені на сайті Агентства www.saee.gov.ua (дитяча сторінка "Діти за чисту енергію") та на сайтах партнерів заходу. Кращі роботи будуть представлені на виставці-презентації у м. Києві. 


Додаткову інформацію щодо участі у конкурсі можна отримати за тел. 590-54-08 (Управління популяризації та зв’язків з громадськістю Агентства).


Правила оформлення, надання  робіт конкурсу та критерії оцінювання робіт:


1. Номінація "Малюнки".

Малюнок повинен бути виконаний на аркуші формату А3, що призначений для малювання (ватман, картон тощо).  Тематика робіт повинна демонструвати розуміння конкурсантом необхідності раціонального, ощадливого  ставлення до енергоресурсів та перспектив і можливостей використання відновлюваних джерел енергії (сонця, вітру, води, біомаси). Малюнок надсилається у розгорнутому вигляді, у нижньому правому кутку малюнка обов’язково має бути підпис, в якому повинне міститися ім’я та прізвище автора, його вік, адреса, контактний телефон, а також назва роботи. 


2. "Поробки – друге життя речей: вироби із пластику та скла".

Розглядаються поробки (діючі макети та вироби), виготовлені з вживаних речей із пластику та скла.

Попередній відбір робіт проводиться до 30 листопада 2013 року на підставі надісланого на електронну скриньку зображення та детального опису роботи. Під зображенням розуміється ракурсне фото роботи, в описі зазначається матеріал виготовлення, розміри, функціональність, ім’я та прізвище автора, його вік, обов’язково повну поштову адресу та контактний телефон.

Попередньо відібрані роботи (про що авторів буде повідомлено додатково) надсилаються  до 30 грудня 2013 року на поштову адресу Агентства (01601, м. Київ, пров. Музейний, 12) з поміткою "Дитячий конкурс" з використанням послуги пересилання поштових відправлень, що надає Державне підприємство поштового зв’язку "Укрпошта", за рахунок учасників конкурсу (відправника).
Конкурсна робота має бути індивідуальною.

Роботи, які не відповідають вимогам розглядатися не будуть.

До робіт додається заповнена реєстраційна форма, яку можна завантажити з сайту Агентства www.saee.gov.ua. 

Обов’язково вказувати контактний телефон.

Відібрані конкурсною Комісією роботи поверненню НЕ підлягають.


Категорія: Оголошення | Додав: Tol (06.02.2014)
Переглядів: 294 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]